strona główna    |    napisz do nas: biuro@grafconsulting.pl
Graf Consulting Sp. z o.o.
Kiełczowska 70, 51-354 Wrocław
Tu jesteś: Strona główna Oferta Pomoc w zakładaniu spółek

"Inwestowanie jest jak

wchodzenie po drabinie,

każdy wie jak się to robi,

lecz nie każdy wie

gdzie ją przystawić."

- Warren Buffet

Szkolenia - Training


Kapitał intelektualny przedsiębiorstwa jako czynnik przewagi konkurencyjnej.
Kapitał intelektualny przedsiębiorstwa jako czynnik przewagi konkurencyjnej. Możliwości i koszty zewnętrznego finansowania rozwoju firmy w latach 2014 – 2020.
zobacz wszystkie szkolenia

Pomoc w zakładaniu spółek

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  (Sp. z o.o.) - można utworzyć przez jedną lub więcej osób w każdym celu dopuszczalnym prawnie. Wymaganym minimalnym kapitałem zakładowym jest 5 tysięcy złotych.

 

SPÓŁKA KOMANDYTOWA – to spółka osobowa mająca na celu prowadzenie przedsiębiorstwa pod własną firmą, w której za zobowiązania spółki wobec wierzycieli odpowiada w sposób nieograniczony co najmniej jeden wspólnik (komplementariusz), a odpowiedzialność co najmniej jednego wspólnika jest ograniczona (komandytariusz).

 

Usługa zakładania spółek zawiera:

• umowę spółki,

• dobór odpowiednich kodów PKD,

•przygotowanie kompletu  wniosków do sądu, urzędu skarbowego (numer NIP, numer VAT-EU), GUS-u (numer REGON) oraz do ZUS-u, (jeżeli takie zgłoszenie jest potrzebne),

•złożenie wniosków w Sądzie i Urzędach.

 

Strona główna O nas Oferta Informacje dla MMŚP Kontakt Polityka Cookies
LOGO Graf Consulting Centrum Usług Dla Biznesu Graf Consulting Sp. z o.o. - Firma Graf Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-354 ul. Kiełczowska 70, wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego 0000381871, z kapitałem zakładowym w wysokości 182.500.00 złotych, wniesionym w całości, NIP 8951991922.